Aktualności

Przypominamy o PROMOCJI!

Szanowni Konsumenci, 
przypominamy o możliwości skorzystania z promocji. Z okazji przekroczenia 1000 polubień naszej strony na Facebooku przygotowaliśmy kupon, przy użyciu którego pierwsze 100 zamówień otrzyma 30% rabatu na zakupy w naszym sklepie internetowym. Zostało już tylko kilka kodów do wykorzystania.

MARKA SOTELLI ZAPRASZA NA LETNIE FESTIWALE

Szanowni Państwo, 
pragnąc poszerzyć repertuar rozrywek zaplanowanych przez Firmę Pol-Foods specjalnie dla Państwa, pragniemy zachęcić do udziału w dwóch wielkich Festiwalach Muzycznych w Polsce- DISCO POD GWIAZDAMI I FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW.

SOTELLI ZAPRASZA NA HITY W POLSACIE

Dbając o smak i zdrowie naszych Klientów, chcielibyśmy zadbać również o Państwa rozrywkę, dlatego od 1-go sierpnia w każdy poniedziałek i wtorek Producent Makaronów Sotelli zaprasza na Mega Hit do Polsatu, godzina 20:05.

MAKARON SOTELLI TOP PRODUKTEM PROGRAMU "DOCEŃ POLSKIE"

Firma POL-FOODS została laureatem programu "DOCEŃ POLSKIE" i otrzymała certyfikat jakości i tytuł "TOP PRODUKT" za Makaron kukurydziany Sotelli. Loża Ekspertów przyznała mu maksymalne noty za wszystkie oceniane aspekty (smak, wygląd i stosunek jakości do ceny).

MAJOWA OFERTA CENOWA

W dniach od 26 kwietnia do 5 maja 2017r. na stronie sklepu online: www.sotelli24.pl trwa szalona okazja cenowa. Kupując karton makaronu dla dzieci, drugi podarujemy w prezencie.Zachęcamy do zakupów i poznania naszych produktów.
ANIMALS i ALPHABET czekają, by zagościć we wszystkich domach.

Targi World Food Warsaw 2016

W dniach od 11-13 kwietnia 2017r. marka Sotelli prezentowała swoje produkty na Targach Żywności i Napojów Expo XXI w Warszawie. Ciekawe i wszechstronne wydarzenie branży spożywczej pozwalające na nawiązanie nowych relacji biznesowych, wzięcie udziału w panelach dyskusyjnych i specjalnej konferencji na temat żywności i trendów branży spożywczej.
Załączona galeria zdjęć.

GROSZOWA PROMOCJA SOTELLI

W dniach 1-14 kwietnia 2017r. na stronie sklepu online: www.sotelli24.pl trwała niezwykła promocja produktów marki Sotelli.
Zainteresowanie było ogromne, za co szczególnie dziękujemy.
Wkrótce kolejne okazje cenowe.


Sotelli marką Producenta nagrodzonego Laurem"Najlepszym z Najlepszych"

Producent marki Sotelli został uhonorowany pamiątkowym medalem oraz wpisem do Księgi LAUR"Najlepszym z Najlepszych" w kategorii Innowacje i Rozwój, za szczególne zasługi w promowaniu Warmii i Mazur w kraju i za granicą w roku 2016. 

Certyfikat oraz nagrodę wręczał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pan Gustaw Marek Brzezin.

Galę uświetniły imponujące prezentacje kulturalne oraz obecność Miss Polonia 2016 Izabelli Krzan.

Relacja z Gali wręczania nagród: 

https://www.youtube.com/watch?v=OdhBKLRCP6I  

Link do publikacji w prasie:

http://gazetaolsztynska.pl/96154-428601,Laur-najlepszym-z-najlepszych,2573505.html

 

Sotelli marką Producenta wyróżnionego Certyfikatem GOLD "Firma Godna Zaufania 2017"

Producent marki makaronów Sotelli, decyzją Kapituły CBOK z Rybnika został doceniony za nienaganną opinię wśród klientów i kontrahentów w sieci i otrzymał Certyfikat GOLD "Firma Godna Zaufania 2017".

Sotelli na Food Show 16-18 marca 2017 Katowice

Marka Sotelli Partnerem Wspierającym kulinarnego Święta Smaku!
Podczas Wydarzenia dbywały sie pokazy live cooking z udziałem znanych kucharzy, prezentacje produktów spożywczych, degustacje, konkursy dla publiczności, warsztaty dla dzieci oraz spotkania z dietetykami.
Dodatkową atrakcją był  Food Fest - Festiwal Slow i Street Food gromadzący restauracje, bistra, food trucki, producentów i dystrybutorów regionalnych produktów.
Załączona galeria zdjęć oraz link do prezentacji.
https://webmail.az.pl/appsuite/api/mail/IMG_5575.MOV?action=attachment&folder=default0%2FINBOX&id=1724&attachment=2&user=20&context=198419&sequence=1&delivery=view

Sotelli marką producenta wyróżnionego na Polish Exlusive 2016

Polish Exlusive to najbardziej prestiżowe wydarzenie roku, podczas którego docenieni zostają przedsiębiorcy za nowoczesność, innowacyjne przedsięwzięcia i budowanie silnej pozycji w branży. Firma nasza została Laureatem konkursu w kategorii Eksluzywna Polska Marka. Czujemy dumę, bowiem nagroda wyróżnia nas na tle innych przedsiębiorstw w kraju.
Załączona galeria zdjęć.


Sotelli na Targach Żywności w Moskwie

Marka Sotelli na Targach Żywności w Moskwie zdobyła złoty medal w trzech kategoriach określających produkt:

  • innowacyjność w składzie produktu
  • innowacyjność w technologii
  • innowacyjność w opakowaniu
Załączona galeria zdjęć.